O nás

Společnost EPASS s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1994. Vlajkovou lodí je systém ERP EPASS®, který byl vyvinut firmou EPASS s.r.o. bez účasti zahraničního kapitálu. Jedná se o původní tuzemskou aplikaci, respektující požadavky české legislativy a českých uživatelů.

  • Společnost EPASS s.r.o je maximálně flexibilní v řešení požadavků zákazníka, vždy se snažíme společně se zákazníkem najít nejlepší řešení (poměr cena/výkon) a přizpůsobit se jeho požadavkům nikoliv jak bývá častým jevem nutit zákazníka přizpůsobit se systému.
  • Za 19 let fungování nebyla žádná implementace systému EPASS® neúspěšná.
  • Dosud se nestalo, aby nějaký zákazník opustil EPASS® kvůli jeho vlastnostem či omezením.
  • Naše filozofie je zaměřena na dlouhodobé partnerství nikoliv na krátkodobý zisk. Zaměřujeme se na kvalitu nikoliv kvantitu. Orientujeme se spíše na zákazníky se specifickými a netriviálními obchodně-technickými procesy.
  • Námi poskytovaná řešení jsou plně integrována s ostatními SW produkty provozovanými našimi zákazníky (mzdové programy, technologické systémy, B2B systémy postavené na www rozhraní, apod.)
  • Významnou součástí společnosti je servisní oddělení, které poskytuje našim zákazníkům on-line servisní služby postavené na osobním přístupu a rychlé reakci. Naši servisní pracovníci jsou často schopni poskytnout zákazníkovi přímou pomoc v řádech minut. Jedná se o vysoce kvalifikované specialisty pracující v oboru IT desítky let, kteří detailně znají systém EPASS® a jsou často součástí implementačních týmů.